"Akademia Małego Siatkarza"

 
aktywne-maluchy-star
Zrównoważony rozwój dziecka zapewnia program "Akademia Małego Siatkarza" oparty na programie Montessori , a także nasza wykwalifikowana kadra. Nasze przedszkole ma na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia, bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne - jest otwarte dla wszystkich. W naszym przedszkolu każde z dzieci będzie miało szansę rozwijać zainteresowania w swoim tempie i według swoich możliwości. Czesne w skali miesiąca to koszt 150zł.
aktywne-maluchy-star
Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.
aktywne-maluchy-star
Zapewniamy następujące zajęcia sportowe: piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, tenis, crosstraining dla dzieci oraz sztuki walki. Utworzenie danych zajęć sportowych jest uzależnione od liczby zapisanych na nie dzieci.
aktywne-maluchy-star
Sport dla najmłodszych to po prostu element ich codziennego poznawania świata i prawidłowego funkcjonowania. Jest zabawą, przynosi wiele radości i satysfakcji, a jednocześnie przygotowuje do wkroczenia w kolejne etapy życia.
aktywne-maluchy-star
Rozważnie prowadzone zajęcia fizyczne w pozytywny sposób wpłyną na rozwój motoryczny i umysłowy dziecka, a co więcej wywołują na jego twarzy to, czego rodzice zawsze pragną najbardziej – szerokiego uśmiechu.
aktywne-maluchy-star
Przedszkole "Aktywne Maluchy" jest miejscem, w którym dzieci osiągają sukcesy na miarę swoich możliwości. Naszym głównym założeniem jest wykształcenie u dzieci nawyku stosowania zasad „fair-play” w życiu codziennym jak i w sporcie.
aktywne-maluchy-star
W ramach czesnego zapewniamy: opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej, realizację podstawy programowej, naukę język angielskiego, gry i zabawy sportowe, taniec, zajęcia rytmiczne, zajęcia sportowe z udziałem znanych sportowców, opiekę logopedy i psychologa.